Hakkımızda

Genart Medya > Hakkımızda

Kısaca Genart Medya

2009 yılında kurulan Genart, günümüze kadar kendi kategorisinde lider birçok yerel yayıncı ve X (Twitter), TikTok, DugOut, Letgo ve Yahoo gibi yabancı platformların exclusive satış partnerliğini yapmış, Türkiye’nin en büyük bağımsız satış evidir.

Yenilikçi ve inovatif reklam çözümleri ve özgün yaklaşımlarıyla, yaklaşık 50 kişilik ekibiyle 500’den fazla reklam verene hizmet vermektedir.

Genart olarak vizyonumuz;

Sanat (yaratıcılık), bilim (teknoloji ve data) ve kullanıcılara organik ve inorganik erişimi merkezde tutarak, entegre dijital pazarlama çözümleri sunan yeni nesil partner olarak konumlanmak/faaliyet göstermektir.

Kardeş Şirket

NMOBS

2015 yılında kurulan Nmobs, Türkiye’nin lider mobil medya ve teknoloji şirketidir. Nmobs marka ve medya planlama ajanslarına stratejik, kreatif ve teknolojik destek sunarak bir danışman olarak konumlanmayı hedeflemiştir.

Nmobs ekibi tarafından tasarlanan N’SDK hedefleme teknolojisi, reklamverenler mobil siteler ve aplikasyonlar üzerinden hedef kitlesine erişmelerine imkan tanıyor.

Daha detaylı bilgi için 

TagOn

Yeni Nesil Reklam Platformu.

TagOn kullanıcı odaklı, yaratıcı ve yenilikçi reklam formatları sunan yeni nesil reklam platformudur. Bunun yanında marka ve yayıncılara gelişmiş optimizasyon ve hedefleme seçenekleri sunar.

Ekipler

Satış

Operasyon

BrandLab

Kreatif ve Proje

Yazılım

Pazarlama

Kariyer fırsatlarından haberdar olmak için LinkedIn sayfamızı takip edin!

Linkedin